O nás

Firma TagriS s.r.o. so sídlom v Želiezovciach, bola založená v roku 2011 so zameraním na predaj a servis poľnohospodárskej a komunálnej techniky. V roku 2016 sme rozšírili sortiment ponúkanej techniky o značky:

Traktory Farmtrac sú zložené z moderných dielov, používaných aj v ostatných známych značkách. Stačí spomenúť napríklad motory Perkins, prevodovka a predná náprava Carraro, hydraulika Mita.

Transportná technika Pronar, je známa pomerom vysokej kvality a dobrej ceny.

 

 

Všetky spomínané značky zastupujeme na Juhozápade Slovenska prostredníctvom vlastných obchodných zástupcov a na Severozápade, Strednom a Východnom Slovensku spolupracujeme s obchodnými partnermi.

Spoločnosť sa zaoberá okrem iného i predajom náhradných dielov pre ponúkané stroje ako aj iné poľnohospodárske stroje a zároveň vykonávame záručný a pozáručný servis týchto strojov. 

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť všetkých našich klientov a partnerov nielen počas kúpi stroja, ale samozrejme, počas celej jeho doby prevádzkovania. Preto popri predaji strojov kladieme dôraz  na rýchly, kvalitný  a dostupný  servis. 

Okrem samotného predaja a servisu spomínaných strojov ponúkame našim partnerom spoluprácu v oblasti financovania nákupu strojov s čo možno najvýhodnejšími podmienkami pre Vás.

Zabezpečujeme kompletný záručný a pozáručný servis na nami dodané stroje vlastnými vyškolenými pracovníkmi a realizujeme aj opravy strojov a techniky od iných výrobcov poľnohospodárskej techniky

Servis a náhradné diely